O nas

Solidne domy

Specjalnością naszej firmy jest budowa solidnych domów, pieczołowicie wykończonych zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Polecamy nasze usługi wszystkim Inwestorom, którzy zwracają szczególną uwagę na elementy architektoniczne oraz materiały budowlane charakterystyczne dla danego terenu i wykorzystywane od setek lat. Do nich należy cegła, drewno oraz miejscowy kamień polny.

Niepowtarzalny charakter

Posiłkując się zamysłem architekta oraz wsłuchując się w życzenia Klienta, potrafimy nadawać budynkom niepowtarzalny charakter, używając właśnie tych trzech bardzo naturalnych i niezwykle trwałych materiałów.

Sentyment do kamienia

Szczególnym sentymentem darzymy trudny w obróbce, ale bardzo wdzięczny materiał, jakim jest nasz rodzimy, przez wiele lat niedoceniany kamień polny. Elewacja z cegły jest prawie wieczna, a wykonana z odpowiednim kunsztem zachwyci każdego swoją niewymuszoną elegancją. Kamień odpowiednio pocięty wykończy i jednocześnie ozdobi zarówno podmurówkę domu, jak i jego ściany. Dawniej najprościej i najtaniej, ale z u życiem dużego wysiłku fizycznego, wbudowywano całe kamienie w fundamenty i ściany. Dzisiaj taka technologia byłaby niesamowicie droga i ze względów energooszczędności budynków niepraktyczna. Jednak wizualny efekt stosowanych dawniej zabiegów można precyzyjnie osiągnąć, wykorzystując nowoczesne technologie obróbki kamieni jako wsparcie dla włożonej w tę pracę wyobraźni i artystycznej duszy. Kamień użyty dodatkowo na tarasach, podjazdach i ścieżkach posłuży również idealnie do połączenia budynku z całością naturalnego otoczenia. W związku z tym, że nie istnieją dwa identyczne kamienie, dwie identyczne cegły ani dwa takie same kawałki drewna, nie można też zbudować dwóch takich samych domów z ich użyciem, nawet według tego samego projektu. Każdy budowany przez nas dom jest więc bardzo indywidualną realizacją marzeń naszego Klienta.

Aranżacje wnętrz

Możemy wykonywać zadania etapami lub budować domy „pod klucz”. Sami projektujemy, wykańczamy i aranżujemy wnętrza, w których również preferujemy zastosowanie materiałów naturalnych, jakimi jest drewno i kamień. Nasze realizacje charakteryzuje bardzo duża dbałość o szczegóły oraz precyzja wykonania. Dlatego też polecamy się wszystkim tym Inwestorom, którym na tych cechach zależy. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami oraz zapoznania się z materiałem poglądowym, zgromadzonym na niniejszej stronie.